Lojistik Hizmetleri

Yurtseven Nakliyat ile tüm tedarik zinciriniz için en uygun lojistik çözümleri sunmaktadır. Portföyümüz üretim, dağıtım ve yedek parça lojistiği, depolama ve tam-zamanında-teslimat, tedarik yönetimi ve katma değerli hizmetleri kapsamaktadır.

Haberi Oku
Resmi Kurum ve Fabrika Nakliyesi

Yurtseven Nakliyat, resmi veya özel kurumların taşınması hizmetin,de sunmaktadır. Firmamız bu konuda yeterli kadro ve ekipmana sahiptir. Hızlı Güvenilir ve ekonomik birşekilde taşıma işleminizi gerçekleştirecektir. Konusunda uzman kadrosu ile fabrika,resmi kurum veya özel kurumların, çalışma alanlarını,ofislerini,üretim parkurlarını taşıyabilmektedir. 

Haberi Oku
Sergi-Fuar-Organizasyon Taşıması

Yurtseven Nakliyat, Organizyasyon malzemeleri, Fuar, Stand ve Sergi gibi faaliyetlerinizde sizlere hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti sunmaktadır.

Haberi Oku
Parça Eşya Nakliye Hizmeti

Yurtseven nakliyat,parça eşya nakliyesi hizmetleri vermektedir. Komple evinizi veya iş yerinizi taşıtmak zorunda değilsiniz. Birkaç parça eşyanız içinde bizden hizmet alabilirsiniz. Normal taşımacılıkta olduğu gibi aynı koşullar altında taşınması sağlanan parça eşyalarınız, özenli bir şekilde paketlenerek, gönderimi yapılacak ile giden diğer eşyalarla birlikte taşınır. Böylece hem sizin için daha ekonomik bir taşıma gerçekleşmiş olur hem de bizim için.

Haberi Oku
Asansörlü Taşıma Hizmeti

Firmamız öncelikle taşıma yapıalack adreslerde inceleme yapmakta ve asansör sisteminin kullanımı ve kurulumunun uygunluğunu tespit etmektedir. Daha ekonomik olan asansörlü nakliye, hem daha seri hem de daha güvenli bir iştir. Yurtseven nakliyat,modern araçları ile 12. kata kadar asansörlü taşıma hizmeti sunabilmektedir.

Haberi Oku
Paketleme Servisi

Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir.Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre karton kutular kullanılmaktadır.

Haberi Oku
Depolama Hizmeti

Eşya ve mallarınızı Yurtseven Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır.

Haberi Oku
Denizli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eşyalarınızın komple sökülüp, paketlenmesi, sigortalı, güvenilir şekilde nakliyesi.. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.

Haberi Oku

HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ SON HABERLER